Villa- ja beebiriiete hooldusjuhised

Villaste riiete pesemine ja hooldus
Lugege pesemisjuhend alati hoolikalt läbi. Kui juhendis ei ole soovituslikku pesemistemperatuuri märgitud, peske rõivast temperatuuril 30 °C. Tänapäevased villased rõivad on tavaliselt masinpestavad, aga kui pesemisjuhendis on ette nähtud rõiva pesemine käsitsi või õrnpesuga, on mõistlik seda käsitsi pestagi. Villane kangas on üsna õrn materjal, nii et vältige selle leotamist ja tarbetut hõõrumist. Hea soovitus pakaselise ilmaga: viige villased riided välja ja peske neid korralikult lumega! Krõbe külm värskendab rõivaid ja siis ei ole neid vaja nii tihti pesta.

Kuivatage villaseid riideid horisontaalselt
Kuivatage villaseid riideid alati horisontaalsel pinnal, et need ei kaotaks oma vormi. Valige villaste riiete kuivatamiseks piisavalt soe ja õhutatud koht ning vältige otsest päikesevalgust.

Kasutage õrna pesurežiimi
Beebiriideid pestes vältige tugeva lõhnaga pesuvahendeid ja hoolitsege selle eest, et riided saaksid korralikult loputatud. Nii hoolitsete selle eest, et teie beebi nahk puutub kokku üksnes puhaste riiete ja mitte millegi muuga. Kangapehmendajat ei ole vaja kasutada. Tõrksate plekkide eemaldamine võib olla keeruline, aga neid võib enne masinpesu hõõruda sapiseebiga, sapiseep eemaldab mustuse nii hõlpsasti ja õrnalt kui võimalik.

Pöörake tähelepanu materjalivalikule
Väikeste laste riideid on sageli vaja iga päev pesta. Just sel põhjusel tasubki eelistada säästvaid ja looduslikke materjale, mida saab vajaduse korral pesumasinaga pesta. Kõik meie vastsündinutele mõeldud tooted on masinpestavad. Nii hoolitseme selle eest, et teil oleks rohkem aega oma väiksekesega mängida.

Kuivatage riideid toatemperatuuril
Kõiki Reima vastsündinutele mõeldud riideid saab hõlpsasti toatemperatuuril kuivatada.