Kohaletoimetamine

Saatmine postiteenusega - üle 95 EUR tellimustele on kohaletoimetamine Eestis TASUTA.
Meie ladu komplekteerib Teie tellimuse esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem, kui 3 tööpäeva jooksul.  Kui toode ei asu Teie valitud kättesaamis kaupluses, siis võib tarneaeg olla kuni 7 tööpäeva. Selle järel antakse paki postiteenuse pakkujale üle. Edasine kohalejõudmise aeg sõltub postiteenuse pakkujast.

1. Toodete kättesaamine kauplusest:

 •  Teie e-mailile tuleb kinnituskiri, kui Teie kaup on komplekteeritud. Siis saate järele minna Teie poolt valitud kauplusesse.
  Kauba saate kätte tellimuse numbri esitamisel. Soovitame selleks kaasa võtta ostu kinnituseks e-postkasti saabunud arve, mille võid esitada nii välja prinditud kujul kui ka ette näidates mobiilist. Sinu soovil võib kaubale järele tulla ka mõni teine isik, kellele oled edastanud arve või arve numbri. Kaupluste aadressid ja lahtiolekuajad leiate SIIT
  Juhul, kui Sa ei ole kaubale järele tulnud 14 kalendripäeva jooksul loetakse, et oled lepingust taganenud, ning me tagastame Sulle ostusumma.  Raha tagastatakse esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasusid.

2. Toodete kättesaamine pakiautomaadist hind 3.90 EUR.

 • Smartpost pakiautomaadid asuvad linnade suuremates kaubanduskeskustes sees, et Teie saadetis jõuaks sihtkohta parimas korras ja ilma ebameeldivate üllatusteta. Kohe, kui pakk on jõudnud pakiautomaati, edastatakse paki Saaja mobiiltelefonile SMS-sõnumiga teade. Lähete teie poolt valitud pakiautomaadi juurde ja sisestate (puutetundlikule ekraanile) saadud uksekoodi ning võta pakk avanenud kapist. 
  Meie heitlike ilmaolude juures on Smartposti siseruumides paiknevad automaadid(asukohad) tark valik!
 • Omniva pakiautomaadid avatud 24 tundi ööpäevas. Omniva-ga on pakkide vastuvõtmine imelihtne, selleks kulub vaid 15 sekundit.
  Peale teavitava SMS-i saamist minge pakiautomaadi juurde, sisestage SMS-iga saadud uksekood, võtke avanenud kapist pakk vastu.
  Pakiautomaatide asukohad ja millal pakk kohale jõuab, leiate SIIT

 3. Toodete kättesaamine kulleriga hind 5.60 EUR

 • SmartKULLER - Klient saab valida paki kättesaamiseks sobiva ajavahemiku (9.00-17.00 või 17.00-21.00) ja tellida kauba tööle või koju. Kliendile saadetakse paki kättetoimetamise päeva hommikul paki saabumise täpne kellaaeg SMS-teatega. Kuller helistab kliendile 15 minutit enne kohale jõudmist. Paki kättetoimetamise täpsus on +/- 30 minutit. Kui esimesel korral ei õnnestu pakki kliendile üle anda, lepib kuller vajadusel kokku teise aja. Vastavalt kliendi soovile on võimalus pakk suunata ilma lisatasuta ümber ka sobivasse pakiautomaati. Pakk antakse kliendile üle unikaalse koodi alusel, mis saadetakse kliendile SMS-teatega.
  NB! Tellimust vormistades, palume KINDLASTI lisamärkustesse märkida, millisel ajavahemikul pakki kätte soovite saada. 
   
 • Omniva kuller kättetoimetamine saajale: üle Eesti E-R kell 8.00- 20.00; L kell 10.00-15.00. Saajale helistatakse ette ning lepitakse kokku sobiv kättetoimetamise aeg samaks, järgmiseks või ülejärgmiseks päevaks, sõltuvalt saaja soovist. Millal pakk kohale jõuab, leiate SIIT.
  Kui saadetis jääb väljastamata, siis viiakse saadetis hoiustamisele lähimasse postiasutusse, hoiuaeg 7 päeva. Kliendile edastakse teade saadetise saabumisest ja ta saab sellele postiasutusse järele minna. 

Tellitud kaup postitatakse hiljemalt kolme tööpäeva jooksul, peale makse laekumist. (Kampaaniate ajal võib tarneaeg olla pikem.)
Kaup komplekteeritakse kokku olenevalt kauba saadavusest kauplustest ja hulgilaost.

Kui tellimus ületab 95 EUR on kohaletoimetamine TASUTA