Välisriiete ja jalanõude hooldusjuhised

VÄLISRIIDED JA -JALANÕUD

Peske vähem, nautige rohkem

Välisriideid tuleks pesumasinaga pesta harva, sest iga pesemine vähendab toote tehnilisi omadusi. Mustust saab sageli lihtsalt maha pesta või niiske lapiga maha pühkida, kui see on värske. Kui vaja, peske rõivaid pahupidi pööratult temperatuuril kuni 40 °C. Tõmmake lukud kinni ja kinnitage takjakinnitused, et need ei saaks teisi kangaid kahjustada. Kuna heledaid toone on sageli raske puhtaks saada, ei tohiks mustusel lasta riidele kinnituda. Kui toodetel on plekke, mis ei taha pesus ära tulla, võite kasutada plekieemaldusvahendit ja pesta toodet ilma pahupidi pööramata, et olla kindel mustuse eemaldumises. Ärge jätke musti riideid likku.

Ärge kasutage kangapehmendajat

Ärge kasutage kangapehmendajaid, sest need võivad vähendada funktsionaalsete kangaste hingavust. Elastsest kangast trikooriie, nagu näiteks UV-kaitsega riietus, ei talu kangapehmendajaid.

Kuivatage riideid toatemperatuuril

Ärge unustage riideid kuivama panna kohe pärast pesemist. Kuivatage õueriideid pahupidi, et veekindel kiht ei aeglustaks kuivamisprotsessi. Riided kuivavad toatemperatuuril kiiresti. Võite kasutada ka kuivatuskappi või tsentrifuugi temperatuuril kuni 40 °C, juhul kui hooldusjuhend seda lubab. Liiga kõrgel temperatuuril kuivatamine võib vähendada rõivaste niiskuskaitset.

Pesemisjuhend poristele jalanõudele

Laste jalanõud saavad kõvasti vatti, eriti sügiseste ja talviste lobjakate ja lörtsiste ilmadega. Meie kollektsioonis on mustust ja vett hülgavad ning täielikult veekindlad jalatsid, mida on võimalikult lihtne hooldada. Lahtise mustuse saab harja või niiske lapiga maha pühkida niipea, kui laps tuleb tuppa. Enne kasutamist võib jalanõu pinda töödelda kaitsva ainega, mis on spetsiaalselt selleks otstarbeks mõeldud. Mõningaid Reima jalatseid saab ka masinas pesta, tutvuge jalatsi sildil oleva hooldusjuhendiga.