Mis on ReimaGO?

ANDUR

ReimaGO aktiivsusandur on töötatud välja spetsiaalselt lastele. Mõistlik on andurit kogu aeg lapse juures hoida, sest see mõõdab lapse liikumist kõikjal: lasteaias, koolis, huviringides ja vabal ajal – kogu pika päeva. Andur on ainuke, mida laps peab kaasas kandma. Päeva jooksul kogutud andmed sünkroonitakse hiljem rakendusega. Andur aktiveerub niipea, kui laps hakkab liikuma. Andur ei arvesta kaloreid ega samme, vaid jälgib üksnes liikumise intensiivsust ja kestust.

ReimaGO andur on tugev ja veekindel. Saate selle kinnitada spetsiaalsesse ReimaGO taskusse või hoida ükskõik millises teises taskus. Anduris kasutatakse Suunto Movesense®-i tehnoloogiat, mis muudab lapse liikumise jälgimise lihtsaks. Vaadake andurit.

RAKENDUS

ReimaGO rakendus aitab teil motiveerida oma last aktiivne olema. Saate koos rakendust vaadata, et näha, kui palju energiat andur lapse liikumise abil on kogunud. Kogutud energia abil saab laps rakenduse mängumaailmades edasi liikuda ja lõbusaid auhindu koguda.

 

ReimaGO rakenduse saab tasuta alla laadida AppStore’ist või GooglePlayst. ReimaGO rakendus ühildub iPhone’i või iPadi (iOS 9 või uuem) ja Androidiga (Android 6.0 või uuem). Andurinäidu lugemiseks on vajalik Bluetooth Smart-tehnoloogia. Rakendust saab kasutada inglise, vene ja hiina keeles. Laadige rakendus alla.


 

RIIDED

Funktsionaalsed ja mugavad riided on samuti osa ReimaGO kogemusest! Mitmetel Reima jopedel ja tunkedel on eriline ReimaGo tasku, millesse saate anduri kinnitada. Ka paljude pükste vöökohas on anduri jaoks spetsiaalne väike tasku. Anduri võib panna ükskõik millisesse taskusse, aga ReimaGo taskus püsib see kindlalt paigal.

 

Anduri võib kinnitada ka käepaelale, kus see mõõdab pidevalt lapse aktiivsust – ka siis, kui ta läheb ujuma. Vaadake ReimaGO tooteid SIIT

VÄRSKENDUSED

VERSIOON 1.6.0

Lähme suusatama! Nüüd on parim aeg nautida lõbusaid talviseid tegevusi. Nii lisasimegi ReimaGO-sse põneva suusatamismaailma! Uuendage rakendust, koguge tegevuspunkte ja sööstke Goey ja sõpradega mäenõlvadele seiklema.