Miks valida ReimaGO?


 

LASTELE

Laste jaoks on rakendus innustav ja vahva mäng, milles nad liiguvad erinevates mängumaailmades. Mida aktiivsemalt nad igapäevaelus liiguvad, seda kiiremini nad mängus edasi jõuavad ja seda rohkem auhindu nad saavad. Mängus moodustab iga maailm ühe taseme ja igal tasemel on seitse etappi. Üks etapp võrdub lapse päevase liikumisnormiga. Kui laps on kõik seitse etappi läbinud, saab ta autasu.

ReimaGO rakendus näitab lastele visuaalselt, kui palju nad ühes päevas liiguvad. Kui lapsed mõistavad juba varases eas füüsilise aktiivsuse olulisust, on nad ka täiskasvanueas suurema tõenäosusega aktiivsed!

VANEMATELE

ReimaGO aitab teil oma last motiveerida aktiivne olema ja õues lõbusalt aega veetma. Saate koos päevase liikumisnormi paika panna ja õhtul koos vaadata, kui palju laps päeval lasteaias või koolis liikus. Samuti saate talle lisada uusi põnevaid auhindu, mis teda veelgi rohkem liikuma motiveeriksid.

ReimaGO motiveerib kogu peret: saate rakendusse kokku koondada mitme lapse sensorid ja seada igaühele neist eraldi päevased liikumisnormid. Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) soovitab lastel ja noortel iga päev vähemalt tund aega mõõduka või suure intensiivsusega liikuda.

AUHINNAD

ReimaGO rakenduses saate lapsele määrata üllatuse või virtuaalse auhinna, näiteks lubada, et lähete perega jalgrattatuurile. Saate laadida pildi auhinnast rakendusse üles ja panna paika, kui palju peab laps auhinna saamiseks liikuma. Kui eesmärk on saavutatud, avaneb lapsele võimalus vaadata, milline on auhind. Mida väiksem on lapse päevane norm, seda rutem saab ta auhinna kätte. Eesmärgi määramisel võtke arvesse lapse vanust, sest realistlikud eesmärgid pakuvad suuremat rahuldust.