Kuidas ma saan rakenduses lapsele autasu lisada?

Kuidas ma last autasustan?

Soovitame tungivalt, et vanemad lisaksid oma lastele mängus auhindu, see motiveerib lapsi ja muudab rakenduse kasutamise lõbusamaks. Autasusid saab lapsele määrata rakenduse lapsevanematele mõeldud osas. Kõigepealt peaksite valima lapse, kellele soovite autasu lisada ja seejärel puudutage autasu ikooni ekraani ülemises paremas nurgas. Autasusid on kahte liiki: võite kasutada varem seadistatud autasusid või luua enda omad. Kui otsustate ise autasusid lisada, saate valida oma seadme fotogaleriist pildi või teha uue pildi. Autasu aktiveerimiseks peate otsustama, kui palju kontrollpunkte peab laps autasu saamiseks läbima.

Kas minu loodud autasusid on võimalik ka näha?

Autasusid saate vaadata lapse poolel olevas auhinnasaalis pärast seda, kui laps on autasu saamiseks püstitatud eesmärgi saavutanud.

Kas loodud autasusid on võimalik kustutada või muuta?

Praegu veel mitte, aga rakenduse järgmistesse versioonidesse see võimalus lisatakse.

Millist laadi autasusid või auhindu on?

Autasud võib määrata lapsevanem. Autasud võib lisada kaardile juhuslikkuse põhimõttel ja laps saab autasu niipea, kui selleni jõuab. Kui laps jõuab ühe taseme lõppu (ühe maailma lõppu), autasustab rakendus teda auhinnaga. Igal maailmal on oma auhinnamärk. Märgi ümber olevad paelad hakkavad ükshaaval värvi muutma, kui lapsed on jõudnud 11 maailma lõppu. Kõiki auhindu hoitakse auhinnasaalis.

Kas autasudel on ülempiir – kas laps saab mängida nii kaua, et auhinnasaali riiulid on auhindu täiesti täis ja sinna ei mahu enam mitte ühtegi juurde?

Teoreetiliselt küll, kui laps ei tee mitte midagi peale mängimise. Arvatavasti aga mäng uuendab ennast ja auhinnariiulile tekib ruumi juurde enne, kui see täis saab.