ReimaGO mängimine

Kui kaua ühe taseme läbimiseks aega kulub?

Üks tase on üks virtuaalne maailm ja selle mängimiseks kulub ligikaudu üks nädal olenevalt sellest, kui hästi te oma igapäevase eesmärgi täidate – vahemaa kahe kontrollpunkti vahel võrdub üheks päevaks määratud aktiivsusnormiga. Järgmisesse kontrollpunkti jõudmiseks peate oma päevaeesmärgi täitma.

Kui muudate oma lapse päevaeesmärki, kajastub muutus mängus otsekohe. See mõjutab lapse edusamme mängus pärast anduri järgmist sünkroonimist.

Miks võivad kaks sama tegevust sooritavat last saada erinevalt punkte?

Saadavate punktide arv sõltub päevaeesmärgist. Ühe lapse päevaeesmärk on 30 minutit, teisel seevastu 2 tundi. Mõlemal lapsel on seega oma plaan lõppeesmärgi saavutamiseks ja seda ei tohiks teise lapse omaga võrrelda.

Kuidas saan oma mobiilse seadmega lugeda anduris olevaid andmeid?

Enne ReimaGO rakenduse kasutama hakkamist peate aktiveerima anduri ja siduma selle oma mobiilseadmega. Järgige selleks kasutusjuhendis olevaid juhtnööre või meie õppevideot. Selleks kulub paar minutit.

Kas mu lapsel on võimalik andurit tüssata?

Andur mõõdab liikumise intensiivsust, aga ei suuda selgesti eristada, kas laps jookseb, kõnnib või hüppab. Seetõttu on andurit võimalik tüssata, pannes selle ratta külge või mõne liikuva seadme peale. Küll aga on mäng seadistatud nii, et ühes päevas on võimalik saada teatav maksimaalne arv autasusid. See tähendab seda, et mängijal on võimalik tüssamise teel saada ainult teatav arv autasusid.

Millal mäng lõpeb?

Selle järgi, kuidas lapsed tegutsevad, jõuavad nad mängus edasi ja saavad lõbusaid autasusid. Mäng ei lõppe kunagi, aga pakub mängijale võimalust saavutada vahe-eesmärke.

Kas ma pean andurit iga päev sünkroonima?

Ei, andur registreerib iga päev andmed automaatselt ja te võite seda näiteks kord nädalas sünkroonida. Ajavööndit ja kellaaega puutuva teabe võtab andur mobiilseadmest. Kui reisite teisele poole maailma ega sünkrooni andurit reisi ajal, salvestatakse andmed selle ajavööndi järgi, kus te viimase sünkroonimise ajal olite.

Kui tihti saan ühest andurist ühe päeva jooksul andmeid vaadata?

Enne andurist uuesti andmete vaatamist peate tegema 30minutilise pausi. Seadsime sellise piirangu patarei tööea optimeerimiseks. Seega ööpäevas on võimalik aktiivsusandmeid vaadata 48 korda.

Kui palju aktiivsusandmeid suudab andur salvestada enne, kui pean looma ühenduse ja andmed rakendusse „tühjendama“?

Kui arvestame igasse päeva ligikaudu 6 tundi aktiivset liikumist, tuleks andurit rakendusega ühendada kord nädalas.

Kas anduri võib ka tavalisse taskusse panna, mitte spetsiaalsesse ReimaGO® taskusse?

Jah, võite anduri panna ükskõik millisesse taskusse. Aktiivsusandmed ei pruugi siiski sellisel juhul olla nii täpsed, sest andur võib taskus üsna palju liikuda juhul, kui selles ei ole kinnitamiseks trukke. Parim koht anduri jaoks on tasku torso piirkonnas.

Mis juhtub, kui unustan anduri taskusse ja see satub pesumasinasse?

Ärge muretsege, andur on veekindel kuni 30 minutit.

Miks lakkas meie ReimaGO andur töötamast, kui käisime suusatamas?

Väga külma ilmaga võivad kõik patareid ajutiselt töötamast lakata. Seda juhtub sageli ka mobiiltelefonidega. Soovitame väga külma ilmaga, miinuskraadidega, kanda andurit mõnes pealisriiete alla jäävas taskus või kanda seda randmel üleriiete all. Niipea kui patarei soojeneb, hakkab see taas tööle.

Kas ma saan ReimaGO® anduri abil oma lapse asukohta jälgida?

Ei, ei saa. ReimaGO anduris ei ole GPS-antenni, seega ei tööta antenn positsioneerimisseadmena. Reima otsib võimalusi see funktsioon tulevikus tootele lisada, aga selleks on vaja 2. põlvkonna andureid ning täiendavat uurimis- ja arendustööd. Miks mitte? Esimeses etapis tahtsime esikohale seada anduri töökindluse aktiivsuse jälgimise seadmena. Kui lisaksime praegusele andurile asukoha määramise süsteemi, oleks patarei koormus 50 korda suurem.

Kui andur ära kaob, kas mu lapse aktiivsusandmed jäävad siis alles?

Jah, need andmed, mis on juba rakendusse üle kantud, jäävad alles. Saate osta uue anduri ja ühendada selle oma olemasoleva kasutajakontoga. Võtke siiski ühendust ReimaGO kasutajatoega, et te ei peaks lapse jaoks uut kasutajaprofiili looma.

Mida saan teha siis, kui kaotan ära telefoni või tahvelarvuti, mida andurilt andmete lugemiseks kasutan?

Saate anduri algseadistada ja seejärel uue seadmega paaritada. Ärge muretsege, aktiivsusandmed jäävad alles meie serverisse. Peate lihtsalt oma kasutajaandmed meeles pidama ja kasutama sama perekontot, mida varemgi.

Kuidas saan vaadata rakenduses anduri tehnilisi andmeid?

Selleks on kaks võimalust: saate puudutada väikest GO ikooni lapse profiilis ekraani ülemises paremas nurgas või minna valikule „edit kid’s profile“ ja valida seejärel „sensor“. Selleks et saada anduri kohta reaalajas teavet (anduri identifitseerimisandmed, aku kasutusiga, viimane sünkroonimine, püsivara versioon), peab andur olema teie lähedal ja teil peab olema võimalik luua sellega Bluetooth-ühendus. Kui anduri püsivara vajab uuendamist, annab rakendus teile sellest teada ja nupp „start upgrade button“ muutub aktiivseks.