JOHA PESU

JOHA on Taani tuntud kaubamärk aastast 1963. Joha seab esikohale keskkonnasõbralikud tootmismeetodid, olles üks esimesi Taani ettevõtteid, kes said heakskiidu ELi ECOLABELi kasutamiseks. EU ECOLABELi sertifikaadi kasutamine on lubatud ainult ettevõtetel, kes suudavad dokumenteerida, et nende tooteid toodetakse vastavalt ELi rangetele keskkonnastandarditele. Lisaks tunnustab ja kinnitab rahvusvaheline Woolmark kõiki Joha villaseid tooteid.
Woolmark on üks maailma tuntumaid tekstiiltoodete sertifikaate. Selle märgistusega tooteid katsetatakse vastavalt Woolmarki ettevõtte rangetele standarditele. See tähendab, et Joha toodetel on tagatud parim kvaliteet ja puhtam vill.

Joha sooja pesu on mitut erinevat materjal, mis sobivad lastele sportimiseks ning vabaaja veetmiseks terve aasta läbi. Valikus on väga õhuke kangas, mis on ideaalne kasutamiseks suvisel perioodil ning paks, soe ja hubane kangas, mis sobib suurepäraselt talvekuudel.

Erinevad materjalid:

 • 100% meriinovillane - annab sooja, hoiab keha kuivana, säilitab isoleerivad omadused. Sobib kõigi pealisriiete alla, transpordib niiskuse kiirelt riietuse järgmistesse kihtidesse, tagades ühtlase niiskus- ja soojusreziimi. Ei torgi, meriinovilla kiud on oluliselt peenemad, kui tavalisel lamba villal. Ei hakka ebameeldivalt lõhnama. Värskendamiseks piisab mõnetunnisest tuulutamisest. Kerge hooldada, võib pesta pesumasinas.
   
 • Siidi ja meriinovilla segu - tundub õhem ja siledam, kui 100% meriinovill. Vill / siid on eksklusiivne kangas kõige nõudlikumale tarbijale, kes soovib parimatest parimat. Kangas on väga kerge ja tundub kandes väga mõnus, pehme siidist niit annab ainulaadse heaolu  tunde, samas meriinovill tagab soojuse ning mugavuse. Vill / siid kangast saab kasutada sisemise kihina nii suvel kui ka talvel.
  Kõik Joha vill / siid tooted koosnevad 15% siidist ja 85% villast.
   
 • Vill / puuvill on ultra-mugav kombinatsioon neile, kellel on tundlik nahk ja neile, kes eelistavad tuttavat puuvilla tunnet. Kõik vill / puuvill tooted koosnevad 100% puuvillast sees ja 100% meriinovillast väljas.
   Kangas tundub pehme ja mõnus tänu seesmisele puuvilla kiule. Samal ajal, meriinovillane välisilme tagab suurepärase temperatuuri reguleerimise nii, et lapsed säilitavad õige kehatemperatuuri - ei ole liiga palav ega liiga külm.
   
 • Bambus ja meriinovill - SOBIB ALLERGIKUTELE JA VÄGA TUNDLIKU NAHAGA LASTELE
  53% meriinovill, 42% orgaaniline puuvill, 5% polüamiid.  Bambusekiud on 100 % lagundatavad, need imavad endasse ja annavad välja niiskust, kuivavad kiiresti, ning peegeldavad tagasi UV kiiri. Nad mõjuvad mõnusalt ja õhuliselt ning kuivavad kiiresti. Bambusekiududest valmitatud tooted on pehmed ja seljas mugavad. Uuringud näitavad, et bambusest kudumid imavad endasse 60 % rohkem niiskust kui puuvill, mistõttu tunned end bambusest valmistatud aluspesus mõnusalt ja mugavalt. Bambusekiududel on ka antibakteriaalseid omadusi, tänu millele hävib bambusest kudumites 70% bakteritest, sellepärast sobivad bambusekiust valmistatud tooted ka hästi allergikutele!
   
 • Vilditud pehme meriinovill - tõeliselt imeline, hubane kangas. Sobib hästi beebidele vankrisse. Pehme villane ei sisalda sünteetilisi materjale. Kangas koosneb ainult 100% meriinovillast, mis on parim kvaliteet - vill hoiab teid soojas, kuid mitte liiga kuumas!


  Villa hooldus- kuidas hoida, et vill hea välja näeb
  Villal on ise puhastavad omadused (villa ei pea pesema nii tihti, kui sünteetilist kiudu) ja suurepärane võimalus "pesta" oma villaseid riideid on riputada need õue niiske ilmaga. Vill sisaldab lanoliini, mis on loomulik rasv. Kui lanoliin satub niiskusesse, toimub loomulik soaping (seebitamise) protsess, millel on sama mõju nagu "pesemisel". Meriinovill pakub püsivat, loomulikku vastupanuvõimet mikroorganismidele ja villa rõivaid saab kanda mitu päeva ilma, et need hakkaksid lõhnama. Põhjuseks on see, et villal on võime niiskusele, koos asjaoluga, et vill on negatiivselt laetud, kare.
  Bakterid, mis põhjustavad lõhna elavad siledal, positiivselt laetud pindadega - nagu need, mis eristavad sünteeskiudu.
  Kui teie villa rõivaid on vaja "päriselt" pesta, pange need pesumasinasse, valige villa programm ja lisage veidi villa pesuvahendit.
  Ps! Mitte kasutada loputusvahendeid.

Joha poiste alussärk 71902, 2236 sinine

Tavahind: 9.90 €
Suurused: 110, 140, 150

Joha tüdrukute bokserid 87402, 2269 roosa

Tavahind: 8.90 €
Suurused: 90, 140, 150

Joha tüdrukute alussärk 77400, 2269 roosa

Tavahind: 9.90 €
Suurused: 90, 120, 140, 150

Joha meriinovillane pluus 73860, Sinine

Tavahind: 27.90 €
Suurused: 140, 150

Joha tüdrukute bokserid bambus 84103, Valge/roosa

Tavahind: 8.90 €
Suurused: 100, 110, 130, 150